Majáles Bratislava

Čawes priazdnivci skupiny Polemic. Chystá sa znova stretnutie no tentoraz na západnom slovensku. Kto by sa chcel pridať k nám nech sa so mnou čím skor spojí na mail administrátora!!!!

Stretnutie na turné

 

Ahojte všetci SKAfandi, pripravuje sa stretnutie priazdnivcov skupín čo idú teraz na turné a hlavne skupiny POLEMIC. Má o také stretnutie s fanklubom a členmi skupiny záujem? Chcete spoznať členov fanklubu? Dostať sa do super party? Takéto stretnutie sa chystá na HSPK mitíngu v Liptovskom Mikuláši 10. Februára 2012. Neváhajte a ozvite sa tu na stránke alebo napíšte mail adminovi stránky! Tešíme sa na všetkých ....

Koncert v Trenčíne

Kedže sme sa ešte ako väčšia skupina nestretli, navrhujem aby sme tak urobili v Trenčíne na koncerte 10.decembra 2011. Kto by mal záujem sa pridať???

DOD Markiza

Pre všetkých hlavne členov alebo aj nečlenov, ktorý by sa chceli stať niekedy v budúcnosti členmi....malo by sa tam uskutočniť stretnutie fanklubu s kapelou nejak viac oficialnejšie a vo väčšom počte. Záujemcovia o spoznanie fanklubu aj kapely osobne sa hlaste tu na stranke administratorovi...BUDEME RADI AK DOJDETE!!!

Funradio Dohoda Poprad

Zháňam ľudí čo sa tam chystajú a radi by sa stretli....dajte vedieť!!!

Funradio Dohoda BB

Pre všetkých čo sledujú stránku fanklubu, ďalšie ministretko sa kona v Banskej Bystrici na feste 16.7.2011...ak ma niekto záujem sa pridať píšte administratorovi na mail...dakujem

Domaša fest

Ak máte záujem o stretnutie s predsedom fanklubu a samozrejme aj skupinou Polemic stačí sa ozvat...budem tam 4 dni tak je jedno kedy a kde by sme sa mohli stretnút...navrhujete niekto niečo?

Top Fest

Stretnutie fanúšikov po HS o 17:30