Informácie o nás

Jeden človek sa raz rozhodol, že sa stane členom fanklubu skupiny Polemic. No zistil jednu závažnú vec! "Nič také na trhu nieje dostať!" Preto sa rozhodol, že začne pátrať po ľudoch s podobným zmýšlaním a po dohode s nimi založil fanklub....od vtedy sme začali fungovať

 

K dnešnému dňu /1.8.2011/ po fungovaní fanklubu asi 7. týždeň je 23 registrovaných členov a stále hľadáme nových, ktorý sa budú podieľať na stretnutiach, hlasovaní, podpore skupiny a roznych iných aktivitách spojených s fungovaním fanklubu.

Ak sa k nám pridáš nieleže získaš nových priateľov ale získaš aj mnoho výhod spojených so skupinou...každá výhoda je len pre registrovaného člena so splnenými podmienkami pre členstvo vo fanklube!!! 

Plány do budúcna je samozrejme rozširovanie našich radov a oficiálne stretnutia so skupinou Polemic...dalšie informácie sa k Vám dostanú na tejto stránke alebo na kontaktnej osobe čiže mne...pytajte sa v knihe návštev.

NIKTO NECH ANI CHVÍĽU NEROZMÝŠĽA A PRÍDE MEDZI NÁS!!!!

Naši užívatelia

Naším cieľom je zoskúpiť najviac ľudí aby vznikla veľká fanklubácka rodina ktorej rodičia budú členovia skupiny Polemic....tešíme sa práve na TEBA